DataBases Orgels in België

Fr | Nl | De | En

Agenda

Deze agenda stelt momenteel 51 orgelconcerten.

Klik hier om een (orgel)concert aan te kondigen in deze agenda (zowel ter beschikking op BtBOB als op Magazine de l’orgue).

Datum Omschrijving van het concert
12 VII 2020Breda (NL), Grote Kerk – Dimanche 12 Juillet à 12.00
Bach en Widor
Emmanuel Van Kerckhoven
J. S. Bach, Widor
www.artunorganized.nl
Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 12 Juillet à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté
Thomas Deserranno
Purcell, Wesley, Mendelssohn, Karg-Elert, Schumann, Prokofiev, Widor
http://www.mco-asbl.be
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 12 Juillet à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Emmanuel Van Kerckhoven
https://www.organum-novum.org/
18 VII 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 18 Juillet à 16.00
Orgel 4u
Ivano Zanzarella
http://www.vzwlepicardtongeren.com
19 VII 2020Altenstadt (DE), Basilika St. Michael – Dimanche 19 Juillet à 11.00
Florence Rousseau
J.S. Bach, Böhm, Buxtehude
http://www.florence-rousseau.com
Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 19 Juillet à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté 2020 au Chant d’Oiseau
Daniel Pandolfo & Claude Rippas, trompette
Haendel, Loret, R. Planel, Vierne, M. d’Avola, Baga, Piazzolla, A. Renaud, Albeniz, J. Bret, J. M. Michel, Rippas
‪http://www.mco-asbl.be‬
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 19 Juillet à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
François Houtart
https://www.organum-novum.org/
25 VII 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 25 Juillet à 16.00
Orgel 4u
Dana Hemelaer
http://www.vzwlepicardtongeren.com
26 VII 2020Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 26 Juillet à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté 2020 au Chant d’Oiseau
Guy van Waas
‪http://www.mco-asbl.be‬
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 26 Juillet à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Pascale Rouet
https://www.organum-novum.org/
1 VIII 2020Antwerpen (BE), Kapel van Celst (Sint-Jacobsmarkt, 15) – Samedi 1 Août à 11.00
Augustus-matineeconcerten in de kapel van Celst
Michal Markuszewski
janvanmol@icloud.com
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 1 Août à 16.00
Orgel 4u
Luc Ponet
http://www.vzwlepicardtongeren.com
2 VIII 2020Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 2 Août à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté 2020 au Chant d’Oiseau
Ghislain Zeevaert
Frescobaldi, T. Babou, Telemann, J. S. Bach, Fétis, Senny, Zeevaert
‪http://www.mco-asbl.be‬
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 2 Août à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Marielle Stommen
https://www.organum-novum.org/
8 VIII 2020Antwerpen (BE), Kapel van Celst (Sint-Jacobsmarkt, 15) – Samedi 8 Août à 11.00
Augustus-matineeconcerten in de kapel van Celst
Ad van de Weghe
janvanmol@icloud.com
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 8 Août à 16.00
Orgel 4u
Hyea Yoiung Chang
http://www.vzwlepicardtongeren.com
9 VIII 2020Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 9 Août à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté 2020 au Chant d’Oiseau
Kristiaan Seynhave
‪http://www.mco-asbl.be‬
Romainmôtier (CH), Abbatiale Saint-Pierre – Dimanche 9 Août à 17.00
Les couleurs de l'orgue, à 2, 3 & 4 mains
Florence Rousseau, Loïc Georgeault
J. S. Bach, Buxtehude, Charpentier, Du Mont, Ladmirault, Langlais
http://www.florence-rousseau.com
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 9 Août à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Maximilienne Ghyssaert
https://www.organum-novum.org/
14 VIII 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Vendredi 14 Août à 22.00
Nocturne
Deelnemers internationale Zomeracademie Alden Bilsen
http://www.vzwlepicardtongeren.com
15 VIII 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 15 Août à 15.00
Orgelvesper
Deelnemers internationale Zomeracademie Alden Bilsen
http://www.vzwlepicardtongeren.com
Bruxelles (BE), Église de la Madeleine – Samedi 15 Août à 15.30
Bruxelles, l'été de l'orgue
François Houtart & Clotilde van Dieren, mezzo-soprano ; Edmond Carlier, violoncelle
https://www.organum-novum.org/
16 VIII 2020Bruxelles (BE), Église Notre-Dame des Grâces, avenue du Chant d’Oiseau – Dimanche 16 Août à 16.30
Mini-Festival d’Orgue d’Eté 2020 au Chant d’Oiseau
Ignace Michiels
J. S. Bach, Vierne, Mulet, E. Reuchsel, G. E. X. Dupont, J. Grison
‪http://www.mco-asbl.be‬
Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 16 Août à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Luc De Vos
https://www.organum-novum.org/
Saint-Malo (FR), Cathédrale Saint-Vincent – Dimanche 16 Août à 19.30
Les couleurs de l'orgue, à 2, 3 & 4 mains
Florence Rousseau, Loïc Georgeault
J. S. Bach, Buxtehude, Charpentier, Du Mont, Ladmirault, Langlais
http://www.florence-rousseau.com
22 VIII 2020Antwerpen (BE), Kapel van Celst (Sint-Jacobsmarkt, 15) – Samedi 22 Août à 11.00
Augustus-matineeconcerten in de kapel van Celst
Frédéric Muñoz
janvanmol@icloud.com
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 22 Août à 16.00
Orgel 4u
Pieter De Vos
http://www.vzwlepicardtongeren.com
23 VIII 2020Bruxelles (BE), Église des Minimeé – Dimanche 23 Août à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Josef Miltschitzky
https://www.organum-novum.org/
29 VIII 2020Antwerpen (BE), Kapel van Celst (Sint-Jacobsmarkt, 15) – Samedi 29 Août à 11.00
Augustus-matineeconcerten in de kapel van Celst
Dahlia Jalaulaita
janvanmol@icloud.com
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 29 Août à 16.00
Orgel 4u
Dana Hemelaer & Katrien Mannaert
http://www.vzwlepicardtongeren.com
30 VIII 2020Bruxelles (BE), Église des Minimes – Dimanche 30 Août à 18.00
Bruxelles, l'été de l'orgue
Jan Vermeire
https://www.organum-novum.org/
3 IX 2020Bruxelles (BE), Église du Grand Béguinage – Jeudi 3 Septembre à 18.00
Huitième Festival d'orgue
Anne Froidebise
Mendelssohn, Reger, Boulanger, Boëly, Vaughan-Williams, J. S. Bach
https://www.bachverein.be
5 IX 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 5 Septembre à 16.00
Orgel 4u
Jeroen Follon
http://www.vzwlepicardtongeren.com
6 IX 2020Kontich (BE), Sint-Martinuskerk – Dimanche 6 Septembre à 15.00
Najaar concerten in Kontich
Iris & Karsten Lenz
janvanmol@icloud.com
10 IX 2020Bruxelles (BE), Église du Grand Béguinage – Jeudi 10 Septembre à 18.00
Huitième Festival d'orgue
Yuko Wataya
Coelho, de Arauxo, Buxtehude, J. S. Bach, Vierne
https://www.bachverein.be
11 IX 2020Châtelet (BE), Église Saints-Pierre et Paul – Vendredi 11 Septembre à 20.15
36e Festival d'Orgue de Châtelet
Susan Carol Woodson
Vierne, Grieg, Saint-Saëns, Ives, Widor
http://festival-orgue-chatelet.e-monsite.com/
12 IX 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 12 Septembre à 16.00
Orgel 4u
Luc Ponet & Jean-Pierre Van Hees, doedelzak
http://www.vzwlepicardtongeren.com
17 IX 2020Bruxelles (BE), Église du Grand Béguinage – Jeudi 17 Septembre à 18.00
Huitième Festival d'orgue
Evgenia Galyan
J.S. Bach, Händel
https://www.bachverein.be
22 IX 2020Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Mardi 22 Septembre à 20.15
Récital de la lauréate du 1er Prix du 7e Concours international d'orgue de Dudelange
Anastasia Kocbyk
J. S. Bach, Vierne, Tournemire
http://www.orgue-dudelange.lu
24 IX 2020Bruxelles (BE), Église du Grand Béguinage – Jeudi 24 Septembre à 18.00
Huitième Festival d'orgue
Moniek Briffoz
Snyers, Wilssher, Dubois, Boëly, F. Couperin, Buxtehude, J. S. Bach
https://www.bachverein.be
2 X 2020Châtelet (BE), Église Saints-Pierre et Paul – Vendredi 2 Octobre à 20.15
36e Festival d'Orgue de Châtelet
Thierry Smets
Franck, Plum, Mozart, Boëly, Improvisation...
http://festival-orgue-chatelet.e-monsite.com/
4 X 2020Kontich (BE), Sint-Martinuskerk – Dimanche 4 Octobre à 15.00
Najaar concerten in Kontich
Nicolò Sari
janvanmol@icloud.com
6 X 2020Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Mardi 6 Octobre à 20.15
Orgue et trompette
Jean-Baptiste Robion & David Guerrier, trompette
Lully, Liszt, Tomasi, Escaich, Robin
http://www.orgue-dudelange.lu
16 X 2020Châtelet (BE), Église Saints-Pierre et Paul – Vendredi 16 Octobre à 20.15
36e Festival d'Orgue de Châtelet
Stephan Debeur
Franck, Guilmant, Widor...
http://festival-orgue-chatelet.e-monsite.com/
18 X 2020Neuhausen (DE), St. Petrus und Paulus Kirche – Dimanche 18 Octobre à 18.00
Das Erbe Bachs
Florence Rousseau
J. S. Bach, Brahms, Mendelssohn, Parry, Stainer
http://www.florence-rousseau.com
20 X 2020Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Mardi 20 Octobre à 20.00
Mauirice Clement
Franck, Tournemire, Benoît, improvisation
http://www.orgue-dudelange.lu
29 X 2020Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Jeudi 29 Octobre à 20.15
150e anniversaire de la naissance de Louis Vierne
Olivier Latry
J. S. Bach, Barié, Vierne, improvisation
http://www.orgue-dudelange.lu
8 XI 2020Kontich (BE), Sint-Martinuskerk – Dimanche 8 Novembre à 15.00
Najaar concerten in Kontich
Giuliana Maccaroni & Martino Pòrcile
janvanmol@icloud.com
13 XI 2020Bern (CH), Heiliggeistkirche – Vendredi 13 Novembre à 12.30
Florence Rousseau
J. S. Bach, Buxtehude
http://www.florence-rousseau.com
29 XI 2020Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Dimanche 29 Novembre à 20.00
Concert bij kaarslicht
Gero Korner & BEvocal & Joep Van Leeuwen, elektrische gitaar
http://www.vzwlepicardtongeren.com
26 XII 2020Bruxelles (BE), Protestantse Kerk, Place du Nouveau Marché aux Grains, 8 – Samedi 26 Décembre à 16.00
La Nativité dans l'œuvre de J. S. Bach
Félix Snyers & Moniek Briffoz, Stéphane Baeten
J. S. Bach, Daquin, Pachelbel
https://www.bachverein.be