DataBases Orgels in België

Fr | Nl | De | En

Agenda

Deze agenda stelt momenteel 131 orgelconcerten.

Klik hier om een (orgel)concert aan te kondigen in deze agenda (zowel ter beschikking op BtBOB als op Magazine de l’orgue).

Datum Omschrijving van het concert
29 III 2019Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Vendredi 29 Mars à 20.15
Triple chemin de la croix
Alessandro Urbano & Serge Wolf, acteur-récitant; Andreas Wagner, mise en espace
30 III 2019Le Folgoët (FR), Basilique Notre-Dame – Samedi 30 Mars à 16.00
Johann Sebastian Bach & ses maîtres allemands
Florence Rousseau
J. S. Bach, J. C. Bach, Böhm, Buxtehude, Pachelbel
http://www.florence-rousseau.com
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 30 Mars à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Friedhelm Flamme
Stein, Reinken, Fink
http://www.amisdelorgue.lu
31 III 2019Affligem (BE), O.-L.-Vrouw Bezoekingkerk, Essene – Dimanche 31 Mars à 16.00
Helmut De Backer
Tessenderlo (BE), Sint-Martinuskerk – Dimanche 31 Mars à 16.30
Mattijs Louwye
La Bouëxière (FR), Église Saint-Martin – Dimanche 31 Mars à 17.00
Loïc Georgeault & Anne Le Signor, harpe
Buxtehude, Couperin, Milan, Narvaez, Weiss & musiques celtiques
http://www.l-georgeault.weebly.com
Porposder (FR), Église Saint-Budoc – Dimanche 31 Mars à 17.00
Johann Sebastian Bach & ses maîtres allemands
Florence Rousseau
J. S. Bach, J. C. Bach, Böhm, Buxtehude, Pachelbel
http://www.florence-rousseau.com
4 IV 2019Bruxelles (BE), Cathédrale Saints-Michel-et-Gudule – Jeudi 4 Avril à 20.00
Helmut Deutsch
J. S. Bach, Brahms, Reubke
http://www.bozar.be
6 IV 2019Berchem Station (Borsbeekbrug) (BE),
Vorselaar, Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Duffel (5 orgels) – Samedi 6 Avril à 8.00
Calcant Lentetrip: zusterkloosters in de Antwerpse Kempen
Wannes Vanderhoeven, Jan Van Mol & Cristel De Meulder, sopraan; Mario Baeck
http://www.calcant.be
Hasselt (BE), Kathedraal – Samedi 6 Avril à 15.00
Andrzey Szadejko
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 6 Avril à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Ines Schüttengruber
Mendelssohn, J. S. Bach, Buxtehude
http://www.amisdelorgue.lu
7 IV 2019Dinan (FR), Église Saint-Malo – Dimanche 7 Avril à 17.00
Les couleurs de l'orgue
Henri Chesnais, Loïc Georgeault, Florence Rousseau
Franck, Langlais, Stainer, Tournemire, improvisations
http://www.florence-rousseau.com
Konz (LU), Sadtkirche St. Nikolaus – Dimanche 7 Avril à 17.00
Internationale Orgelkonzerte
Hyejong Choi
Waldnredimus (LU), Église paroissiale – Dimanche 7 Avril à 17.00
Gilles Leyers & Dina Nimax, harpe; Nora Braun, violoncelle
13 IV 2019Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 13 Avril à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Alexia Tye
http://www.amisdelorgue.lu
22 IV 2019Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Lundi 22 Avril à 15.00
Presentatie CD
Luc Ponet & Koor
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Lundi 22 Avril à 16.00
Georges Louis, Felix Snyers, Raymond Auquier, Stéphane Baeten, Moniek Briffoz
J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
26 IV 2019Bouc Bel Air (FR), Église Saint-André – Vendredi 26 Avril à 20.30
Perles musicales
Florence Rousseau & Hélène Schmitt, violon baroque
J. S. Bach, Buxtehude, Corelli, Fasch, Hasse, Pisendel, Walther
http://www.florence-rousseau.com
27 IV 2019Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 27 Avril à 16.00
Dana Hemelaer
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 27 Avril à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Joachim Oehm
Reger, Hakim
http://www.amisdelorgue.lu
Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Samedi 27 Avril à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Ignace Michiels & Koor «Vocem Flentium», dir. Arnout Malfiet
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
28 IV 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 28 Avril à 14.00
Journée du Patrimoine en Flandres
Stéphane Baeten
Anonyme espagnol, Susato, Kerckhoven, J. S. Bach, Mozart, Lasceux
http://www.bachverein.be/
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 28 Avril à 14.30
Journée du Patrimoine en Flandres
Louis Georges
J. S. Bach, Homilius, Lemmens, Mendelssohn
http://www.bachverein.be/
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 28 Avril à 15.00
Journée du Patrimoine en Flandres
Moniek Briffoz
Snyers, Pachelbel, J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 28 Avril à 15.30
Journée du Patrimoine en Flandres
Felix Snyers
Van den Gheyn, Chaumont, Franck, de Boeck, Lemmens
http://www.bachverein.be/
Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Dimanche 28 Avril à 16.00
«Dialorgues»
Alessandro Urbano
Ravel
Tessenderlo (BE), Sint-Martinuskerk – Dimanche 28 Avril à 16.30
Bart Wuilmus
1 V 2019Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Mercredi 1 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Hoogstraten (BE), Sint-Katharinakerk – Mercredi 1er Mai à 19.30
Françoise Dornier, Patrick Delabre
3 V 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 3 Mai à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Felipe Dominguez
4 V 2019Hasselt (BE), Kathedraal – Samedi 4 Mai à 15.00
Sergio Orabona
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 4 Mai à 16.00
Felipe Dominguez
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 4 Mai à 20.00
Auditions d'orgue 2019: «Rock Classics»
Markus Goecke
The Mamas & the Papas, Bowie, The Police, Lauper, Metallica
http://www.amisdelorgue.lu
5 V 2019Gent (BE), Sint-Stefanuskerk – Dimanche 5 Mai à 14.00
Examenrecital

Namur (BE), Cathédrale Saint-Aubain – Dimanche 5 Mai à 16.00
Vincent Dubois (Notre-Dame de Paris)
http://www.festival-orgues-namur.be
10 V 2019Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges – Vendredi 10 Mai à 10.30
Pierre et le Loup
Geneviève Chapelier & Patrick Wilwerth & Florence Tourneur, narration et illustration
Prokofiev (version pour orgue à 4 mains de G. Chapelier)
http://www.liegelesorgues.eu
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 10 Mai à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Margreeth de Jong
Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges – Vendredi 10 Mai à 13.45
Pierre et le Loup
Geneviève Chapelier & Patrick Wilwerth & Florence Tourneur, narration et illustration
Prokofiev (version pour orgue à 4 mains de G. Chapelier)
http://www.liegelesorgues.eu
Uccle (BE), Église Saint-Job – Vendredi 10 Mai à 20.00
François Houtart & Diana Gonnissen, soprano
Fauré, Franck, Lemmens, de Majo, Mozart, Puccini
https://www.organum-novum.org/
11 V 2019Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Samedi 11 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Liège (BE), Collégiale Saint-Barthélemy, Place St-Barthélemy – Samedi 11 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Lambert Demez
http://www.liegelesorgues.eu
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 11 Mai à 16.00
Ute Gremmel-Geuchen
Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Samedi 11 Mai à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Ignace Michiels & Emma Posman, sopraan
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
12 V 2019Hoboken (BE), O.-L.-Vrouw Geboortekerk – Dimanche 12 Mai à 16.00
Paul de Maeyer
Liège (BE), Église du Sacré-Cœur de Robermont – Dimanche 12 Mai à 16.00
Sept organistes à l’église de Robermont!
Lambert Demez, David Lemoine, Jacques Libois, Pierre Matot, Marc Steffens, Benjamin Thill, Christian Vaillant
J. S. Bach, Walther, Brahms, Gigout, Alain, Matot…
http://www.liegelesorgues.eu
Turnhout (BE), Sint-Pieterskerk – Dimanche 12 Mai à 16.00
Aart Bergwerff & Tangodansers
Marbaix-la-Tour (BE), Église Saint-Christophe – Dimanche 12 Mai à 16.30
«Alto et orgue»
Damien Leurquin & Sophie Gailly, alto
http://www.orguesencampagnes.e-monsite.com
Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Dimanche 12 Mai à 17.00
«Dialorgues»: Le métier et l'art de l'improvisation
Paul Kayser
17 V 2019Saint-Trond (BE), Béguinage et Eglise Sainte-Marie – Vendredi 17 Mai à 9.30
Voyage d'étude annuel
Moniek Briffoz, Stéphane Baeten, louis Georges, Félix Snyers
Loos, J. S. Bach
https://www.bachverein.be/
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 17 Mai à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Herman Dewit & Luc Ponet
18 V 2019Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Samedi 18 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Liège (BE), Collégiale Saint-Barthélemy, Place St-Barthélemy – Samedi 18 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Lambert Demez
http://www.liegelesorgues.eu
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 18 Mai à 16.00
Karel Baeten
Liège (BE), Collégiale Saint-Barthélemy – Samedi 18 Mai à 20.00
Messe solennelle de Vierne
Éric Mairlot & Le Madrigal du Brabant (dir. Françoise Robert et Noël Minet) et le Chœur Spivaïmo (dir. Marie-Claude Remy)
Vierne, Franck, Jongen, Jenkins, Rutter, Parry…
http://www.liegelesorgues.eu
19 V 2019Neerpelt (BE), Sint-Niklaaskerk – Dimanche 19 Mai à 14.30
Ad van Sleuwen & Blokfluit
Genk (BE), O.-L.-Vrouw van Fatimakerk – Dimanche 19 Mai à 15.00
Jeroen Follon
Namur (BE), Séminaire Notre-Dame de Namur – Dimanche 19 Mai à 16.00
Pieter van Dijk (Amsterdam, Alkmaar)
http://www.festival-orgues-namur.be
24 V 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 24 Mai à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Erwin Van Bogaert & Danny Van Hoof, sopraan
25 V 2019Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Samedi 25 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Liège (BE), Collégiale Saint-Barthélemy, Place St-Barthélemy – Samedi 25 Mai à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Lambert Demez
http://www.liegelesorgues.eu
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 25 Mai à 16.00
Luc Ponet
Saint-Malo (FR), Cathédrale Saint-Vincent – Samedi 25 Mai à 20.30
Le chant des planètes
Benjamin Alard & Gilles Cantagrel, musicologue
J. S. Bach, Buxtehude
http://www.laroutedesorgues.weebly.com
26 V 2019Liège (BE), Salle Philharmonique de Liège – Dimanche 26 Mai à 16.00
Scott Brothers Duo
Jonathan Scott & Tom Scott, piano
J. Strauss II, Debussy, Saint-Saëns, Guilmant, Yon, Mozart, J. S. Bach/Gounod, Tchaïkovski, T. Scott, Liszt
http://www.liegelesorgues.eu
30 V 2019Liège (BE), Chapelle de Bavière, rue des Bonnes Villes – Jeudi 30 Mai à 15.00
Bavière: accès exceptionnel
Gauthier Bernard & Valentin Devlieger, trompette; Jean-Marie Verdière, présentation de la chapelle,
Clarke, Byrd, Viviani, Bruna, Froberger, Haendel…
http://www.liegelesorgues.eu
Hédé (FR), Église Notre-Dame – Jeudi 30 Mai à 17.00
So beautiful !
Florence Rousseau & Alison Ponsford Hill, Victoria Meteyard, sopranos
Haendel, Mendelssohn, Purcell, Stanley, Vaughan-William
http://www.laroutedesorgues.weebly.com
Liège (BE), Chapelle de Bavière, rue des Bonnes Villes – Jeudi 30 Mai à 17.00
Bavière: accès exceptionnel
Gauthier Bernard & Valentin Devlieger, trompette; Jean-Marie Verdière, présentation de la chapelle,
Clarke, Byrd, Viviani, Bruna, Froberger, Haendel…
http://www.liegelesorgues.eu
31 V 2019Echternach (LU), Basilique – Vendredi 31 Mai à 12.00
Uergel Punkt 12
Jos Majerus
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 31 Mai à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Pieter De Vos
Cancale (FR), Église Saint-Méen – Vendredi 31 Mai à 20.30
Variations symphoniques
Liesbeth Schlumberger
Duruflé, Franck, Widor
http://www.laroutedesorgues.weebly.com
1 VI 2019Hasselt (BE), Sint-Quintinuskathedraal – Samedi 1er Juin à 15.00
Stephan van de Wijgert
Liège (BE), Collégiale St-Barthélemy, Place St-Barthélemy – Samedi 1 Juin à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Lambert Demez
http://www.liegelesorgues.eu
Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Samedi 1 Juin à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 1 Juin à 16.00
Emanuel Van Kerckhoven
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 1 Juin à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Paul Breisch
Grigny, J. S. Bach
http://www.amisdelorgue.lu
Saint-Malo (FR), Église Sainte-Croix – Samedi 1 Juin à 20.30
Carnets de voyage
David Cassan
Alain, Bartok, Vierne & improvisations
http://www.laroutedesorgues.weebly.com
2 VI 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 2 Juin à 14.00
Journée Églises ouvertes
Stéphane Baeten
Anonyme espagnol, Susato, Kerckhoven, J. S. Bach, Mozart, Lasceux
http://www.bachverein.be/
Gent (BE), Sint-Stefanuskerk – Dimanche 2 Juin à 14.00
Examenrecital

Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 2 Juin à 14.30
Journée Églises ouvertes
Louis Georges
J. S. Bach, Homilius, Lemmens, Mendelssohn
http://www.bachverein.be/
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 2 Juin à 15.00
Journée Églises ouvertes
Moniek Briffoz
Snyers, Pachelbel, J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Dimanche 2 Juin à 15.30
Journée Églises ouvertes
Felix Snyers
Van den Gheyn, Chaumont, Franck, de Boeck, Lemmens
http://www.bachverein.be/
La Fresnais (FR), Église Saint-Méen – Dimanche 2 Juin à 17.00
Balade romantique
Loïc Georgeault & Anne Le Signor, harpe
Franck, Guilmant, Langlais & musiques celtiques
http://www.laroutedesorgues.weebly.com
7 VI 2019Echternach (LU), Basilique – Vendredi 7 Juin à 12.00
Uergel Punkt 12
Roger Recht
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 7 Juin à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Jeroen Follon
8 VI 2019Liège (BE), Collégiale St-Barthélemy, Place St-Barthélemy – Samedi 8 Juin à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Lambert Demez
http://www.liegelesorgues.eu
Liège (BE), Église Sainte-Marie-des-Anges, Place des Franchises – Samedi 8 Juin à 15.00
Visite guidée d’un orgue sur inscription entre 10 h et 11 h au 0471 07 51 59
Paul Delnoy
http://www.liegelesorgues.eu
Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 8 Juin à 16.00
Jean-Christophe Orange
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 8 Juin à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Krzysztof Ostrowski
Couperin, Langlais, Ostrowski
http://www.amisdelorgue.lu
10 VI 2019Liège (BE), Départ de l'Aquarium, quai Van Beneden – Lundi 10 Juin à 8.00
Excursion Orgues du Limbourg belge
Alain Arnols, Geneviève Chapelier, Jeroen Follon, Anne Froidebise, Edward Vanmarsenille & Nadia Séré, présentation
Concerts à Maasmechelen, Genk, Kortessem et Saint-Trond;
visite touristique du trésor de l’église Notre-Dame de Saint-T

http://www.art-et-orgue.blogspot.com
Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Lundi 10 Juin à 16.00
Raymond Auquier, Louis Georges, Félix Snyers, Moniek Briffoz
J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
14 VI 2019Echternach (LU), Basilique – Vendredi 14 Juin à 12.00
Uergel Punkt 12
Jos Majerus & Nadine Eder, flûte
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 14 Juin à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Joris Ceoen & Anouck Vaassen
Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Vendredi 14 Juin à 20.00
Prélude Festif par les classes de Paul Kayser (Bascharage) et Gilles Leyers (Dudelange)

15 VI 2019Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 15 Juin à 16.00
Luc Ponet
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 15 Juin à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Matthias Gerstner
Lübeck, Böhm, Buxtehude, Karg-Elert
http://www.amisdelorgue.lu
16 VI 2019Namur (BE), Cathédrale Saint-Aubain – Dimanche 16 Juin à 16.00
Charles Loos & Steve Houben, Saxophone et Flûte
http://www.festival-orgues-namur.be
Konz (LU), Sadtkirche St. Nikolaus – Dimanche 16 Juin à 17.00
Internationale Orgelkonzerte
Paolo Oreni
21 VI 2019Echternach (LU), Basilique – Vendredi 21 Juin à 12.00
Uergel Punkt 12
Joé lahos
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 21 Juin à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Philip Crozier
22 VI 2019Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 22 Juin à 16.00
Nils Hellemans, Luc Ponet & Ensemble
28 VI 2019Echternach (LU), Basilique – Vendredi 28 Juin à 12.00
Uergel Punkt 12
Jos Majerus & Olivier Lefèvre, violoncelle
Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 28 Juin à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Georg Koch
29 VI 2019Tongeren (BE), Onze-Lieve-Vrouwebasiliek – Samedi 29 Juin à 16.00
Georg Koch
Luxembourg (LU), Cathédrale – Samedi 29 Juin à 20.00
Auditions d'orgue 2019
Wiktor Lyjak
J. S. Bach, Gorski
http://www.amisdelorgue.lu
30 VI 2019Herenthals (BE), Sint-Waldetrudiskerk – Dimanche 30 Juin à 15.00
Mattijs Louwye & altviool
16 VII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Mardi 16 Juillet à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Juan Paradell Solé
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
19 VII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Vendredi 19 Juillet à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Ignace Michiels
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
23 VII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Mardi 23 Juillet à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Luca Benedicti
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
26 VII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Vendredi 26 Juillet à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Joachim Neugart
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
6 VIII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Mardi 6 Août à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Ignace Michiels & Matthias Schlubeck, panfluit
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
9 VIII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Vendredi 9 Août à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Luc Ponet & Alexander Ponet, slagwerk
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
16 VIII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Vendredi 16 Août à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Dariusz Bakowski-Kois
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
20 VIII 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Mardi 20 Août à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Willem Harold Boog
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
5 IX 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Jeudi 5 Septembre à 18.00
Septième Festival d'Orgue par quatre organistes bruxellois
Felix Snyers
Marchand, Raison, J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
6 IX 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 6 Septembre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Tom Hoornaert
7 IX 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Samedi 7 Septembre à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Ignace Michiels & Bart Coppé, trompet
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
12 IX 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Jeudi 12 Septembre à 18.00
Septième Festival d'Orgue par quatre organistes bruxellois
Guy Van Waas
Mailly et des disciples
http://www.bachverein.be/
13 IX 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 13 Septembre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Danielle Piana
14 IX 2019Brugge (BE), Sint-Salvatorskathedraal – Samedi 14 Septembre à 20.30
Kathedraalfestival Brugge 2019
Katrien Mannaert & Jade Derudder & Samuel Baldoo, dans
http://www.kathedraalconcerten.be/agenda.htm
19 IX 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Jeudi 19 Septembre à 18.00
Septième Festival d'Orgue par quatre organistes bruxellois
Susan Woodson
Pachelbel, Buxtehude, J. S. Bach, Lemmens, Widor
http://www.bachverein.be/
20 IX 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 20 Septembre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Joost Termont
22 IX 2019Jamioulx (BE), Église Saint-André – Dimanche 22 Septembre à 16.30
Marie-Agnès Grall-Menet
http://www.orguesencampagnes.e-monsite.com
26 IX 2019Bruxelles (BE), Église Saint-Jean-Baptiste (Grand béguinage) – Jeudi 26 Septembre à 18.00
Septième Festival d'orgue par quatre organistes bruxellois
Moniek Briffoz
Snyers, Couperin, Buxtehude, J. S. Bach
http://www.bachverein.be/
27 IX 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 27 Septembre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Willem Hörmann
28 IX 2019Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Samedi 28 Septembre à 20.00
Deuxième nuit de l'orgue (de 20:00 à 23:30)
Martin Bambauer, Paul Breisch, Johann Vexo, Simon Johnson
J S. Bach, Karg-Elert, Schumann, Liszt, Jacquemin, Leblanc, Hommel, Weitz, Franck, Vierne, Duruflé, Parry, Byrd, Howells, Stanford, Johnson
http://www.orgue-dudelange.lu
4 X 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 4 Octobre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Koen Wellens & Wouter Van den Eynde, traverso
11 X 2019Leuven (BE), Kapel Romaanse Poort, Brusselsestraat 63 – Vendredi 11 Octobre à 12.30
Orgel op vrijdag Marktconcerten 2019
Luc Ponet & Niranjan Wijewickrema, baroktrompet
15 X 2019Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Mardi 15 Octobre à 20.15
Ben van Oosten
Vierne, Franck, Widor
http://www.orgue-dudelange.lu
27 X 2019Nalinnes-Centre (BE), Église de la Visitation – Dimanche 27 Octobre à 16.30
Duo Eolien
Aurélien Fillion & Mélanie Filipiak, flûte traversière
http://www.orguesencampagnes.e-monsite.com
29 X 2019Dudelange (LU), Église Saint-Martin – Mardi 29 Octobre à 20.15
Présentation du CD Dupré
Jan Lehtola
Dupré
http://www.orgue-dudelange.lu
9 XII 2019Bruxelles (BE), Palais des Beaux-Arts, Salle Henry Le Bœuf – Lundi 9 Décembre à 11.00
Thomas Ospital
http://www.bozar.be
26 XII 2019Bruxelles (BE), Protestantse kerk – Jeudi 26 Décembre à 16.00
Vom Himmel hoch da komm ich her
Raymond Auquier, Moniek Briffoz, Stéphane Baeten, Louis Georges, Félix Snyers
J. S. Bach
http://www.bachverein.be/